Pocket Politics: Idle Money

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 47 MB
  • Sürüm 1.429
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Kongregate
Simülasyon oyunları arasında yer alan Pocket Politics: Idle Money mobil oyununda ücretsiz olarak yer alın.

Pocket Politics: Idle Money, simülasyon oyunları arasında yer alan kaliteli bir mobil oyundur. Oyunda hakim olduğunuz lobileri otomotikleştirerek paranızı artırmaya çalışacaksınız. Oyunda elinizde bir miktar para bulunuyor ve zaman geçtikçe paranızı iki katına çıkartarak ülkenin başkanı olmaya çalışacaksınız. 

Politik pozisyonlarda bir sıra yükselin, her zaman en büyük politikacıların onayını alın ve lobilerinizin kampanyanıza milyarlar kazanmasını izleyin. Evrendeki en kârlı siyasi kampanyaya liderlik ederek herkesin sevgisini kazanmanın bir yolunu bulun. Lobilerinizden daha fazla para kazanmak için otomatik bir şekilde çalışmalarını sağlayın. 

İşin başında olmadığınız taktirde bile lobileriniz çalışarak paranızı artıracaktır. Yatırımlarınızı doğru noktalara yaptığınız taktirde kazancınız artacak ve hakimiyet alanınız genişleyecektir. Pocket Politics: Idle Money mboil oyunu var olan paranız ile yatırım yaparak daha fazla para kazanacağınız heycan verici ve renkli bir mobil oyundur. 

Şimdiye kadar ki en zengin ve en büyük başkan olarak oyunda muhteşem bir maceranın ardından gidin. Çeşitli takipçiler kazanarak imparatorluğunuzu büyütecek ögeleri  bir araya getirin. Boştaki paranız değerlenecek, farklı alanlara yatırım yaparak geniş alanlarda yer alacak ve tüm dünyaya hükmeden güçlü bir başkan olarak yer alacaksınız. Oyunda yer almak için Android  cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

Pocket Politics: Idle Money indir