Pocket Politics: Idle Money

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 250,6 MB
  • Sürüm 1.429
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Kongregate
Pocket Politics: Idle Money, simülasyon oyunları arasında yer alan heyecan verici bir mobil oyundur.

Pocket Politics: Idle Money, iOS  işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek oynayacağınız para kazanma temalı bir simülasyon oyunudur. Oyunda tek bir amacınız var o da var olan paranız ile yatırım yaparak farklı loncalarda kazanç sağlamak. Para miktarınızı artırdığınız sürece loncanızı büyüteceksiniz. 

Siz işin başında olmadığınız sürece bile loncanız otomatik bir şekilde çalışarak size para kazandıracak konuma gelecektir. Renkli ve heyecan verici bir oyun olan Pocket Politics: Idle Money simülasyon macerasında kendi zengin olma becerilerinizi sergileyerek ülkenin başkanı olma yolunda ilerleyin. Doğru yatırımlar yaparsanız paranızı artırabilirsiniz. Böylelikle farklı alanlara yatırım yapmak hiç de zor olmayacaktır. 

Şimdiye kadarki en zengin başkan olarak tarihe geçmek için Pocket Politics: Idle Money'de tüm becerilerinizi sergileyin. Bir süre sonra otomatik bir şekilde para kazanmaya devam edecek ve her hangi bir işlem yapmadan da paranızı ikiye katlamanın keyfini çıkartacaksınız. 

Oyunun her anı özenle hazırlanmış olup oyuncuları tatmin edecek kıvamda ilerlemektedir. Skor tablosundan son durumunuzu her an takip edin, paranızın artış miktarı yönünde kazancınız ne olduğunu görün. Ülkenin zengin başkanı olarak herkesin bildiği kişi olmak için sizde bu muhteşem oyunda ücretsiz olarak yer alın. 

Pocket Politics: Idle Money indir